TOPlist

Mobil Honor 8 nakonec aktualizaci na Android 8 Oreo obdrží

mobil honor 8 android oreo

Ohledně Android 8 Oreo aktualizace na mobil Honor 8 se toho namluvilo hodně. Nejprve byla potvrzeno, poté zrušena, následně Honor potvrdil, že obdrží ještě jednu velkou aktualizaci, což mohlo znamenat jen aktualizaci nadstavby. Nyní to ale vypadá, že Android 8 Oreo nakonec přijde, první buildy jsou již dokonce k dispozici.

Android 8 Oreo na mobil Honor 8 je již za rohem

Dobrou zprávou je, že společnost aktivně pracuje na systému Android 8 Oreo a pravděpodobně jej již brzy začne uvolňovat. Pro čínskou verzi Honoru 8 už jsou dokonce první buildy ke stažení.

Honor 8

Podle informací má aktualizace 1,3 GB. Zároveň je k dispozici seznam změn, který je poměrně dlouhý. Chystá se optimalizace, lepší podpora AI, plovoucí navigační lišta, exkluzivní témata a samozřejmě novinky z EMUI 8.0 a Android 8 Oreo.

Přesnější datum vydání bohužel v tuto chvíli neznáme. Již dříve společnost potvrdila, že aktualizace pro Honor 7X a Honor 8 vyjde v druhém čtvrtletí tohoto roku. Na první jmenovaný se postupně začala aktualizace uvolňovat v předchozích dnech. Honor 8 tak pravděpodobně nebude příliš pozadu.

[aps_product_sz id=“400242″]

Těšíte se na aktualizaci pro mobil Honor 8?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)