Miss Android RoadShow 2014: Které krásky získají hodnotné ceny?

miss ars 2014 finale nahled

A je to tady – hlasování o nejkrásnější dívku na Android RoadShow 2014 skončilo a my si tak konečně můžeme prozradit, které nejkrásnější dívky si odnesou hodnotné ceny v soutěži Miss Android RoadShow 2014.

Jak jsme soutěžili?

Jedinou a nezbytnou podmínkou pro účast v soutěži Miss Android RoadShow 2014 byla samotná účast na akci Android RoadShow 2014 v libovolném městě. Pak už se jen stačilo nechat od našeho fotografa zachytit a souhlasit se zařazením do soutěže. Pro každé město probíhalo hlasování zvlášť a jednotlivé výherkyně se později sešly ve velkém finále. Více informací se dozvíte zde.

miss-android-roadshow-600x231-2

O co jsme hráli?

První tři finalistky získávají hodnotné ceny, které do soutěže věnoval partner Android RoadShow 2014 – společnost HTC. Finalistky budou kontaktovány pro domluvení velkolepého předání výher.

miss-android-roadshow-2014-ceny

A to není vše. S námi totiž vyhrává úplně každá soutěžící. Stačí se nám ozvat na e-mail petr@svetandroida.cz a jako soutěžící v Miss Android RoadShow 2014 získáte Prémium účet na 3 měsíce zdarma. Soutěžit s námi se tedy rozhodně vyplatí.

Výherkyně soutěže Miss Android RoadShow 2014

Do velkého finále se probojovalo 12 slečen, které získaly největší počet hlasů v minulých kolech. Výhry od společnosti HTC čekají na tři krásné dívky s nejvyšším počtem hlasů. Jak tedy naše soutěž dopadla?

  1. Kateřina Navrátilová vyhrává HTC One M8
  2. Klára Rubínová vyhrává Beats Heartbeats by Lady Gaga
  3. Aneta Kirschová vyhrává O!tool Battery
miss ars 2014 podium

miss android roadshow 2014 - finalistka 1s

miss android roadshow 2014 - finalistky

Miss Android RoadShow 2015 klepe na dveře

Ani letos nemůže soutěž pro krásné slečny chybět, a proto není důvod smutnit, pokud jste jako soutěžící v letošním roce nevyhrála. Přijďte na letošní Android RoadShow 2015 a zúčastněte se soutěže Miss Android RoadShow o hodnotné ceny. U nás vyhrává každá soutěžící.

Více informací zjistíte na www.androidroadshow.cz/miss-android-roadshow.

Těšíte se na letošní ročník Android RoadShow?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)