Miss Android RoadShow 2014 zná další finalistky

Miss

Na konci června se Prahou prohnala v pořadí druhá zastávka Android RoadShow 2014 (celkově již 4. ročník), která s sebou přinesla spoustu zajímavých přednášek, tématických stánků i stánků našich partnerů. Společnost T-Mobile si pozvala televizní štáb, aby zde natočil krátký videopohled na největší setkání Android fanoušků u nás, ten jste mohli vidět ve 27. dílu pořadu Applikace. Na Android RoadShow v Praze se děly i jiné věci. Mezi účastníky do předsálí se přijel ukázat elektromobil Tesla, který sklidil ohromný zájem a to nejlepší nakonec – LG zde oficiálně pro ČR představilo exkluzivní novinku a novou vlajkovou loď LG G3.

To, že o Android RoadShow je každoročně větší zájem a publikum se neustále mění a rozrůstá, potvrzuje i anketa Miss Android RoadShow. Rok od roku na setkání potkáváme více a více slečen dychtících po informacích. Ať už chodí samy nebo v páru, je pro ně připravena zajímavá a nenáročná soutěž, anketa Miss Android RoadShow.

V Praze se našlo 25 krásných dívek, které se nebály a přišly se nechat vyfotit. Tím se automaticky zařadily do ankety a představily se vám v plné kráse po dobu 30 dní (24. 6. – 24. 7.). Přesně tuto dobu mohli čtenáři a přátelé našich Miss hlasovat o tom, které z dívek postoupí do podzimního superfinále a přidají s k prvním třem postupujícím z Ostravy.

miss android roadshow 2014 - ceny

Jaké tři dívky tedy postoupily z pražského semifinále a budou soutěžit o ceny od společnosti HTC?

Finalistky Miss Android RoadShow zastupující Prahu jsou:

Miss

Chcete vidět dívky v plném rozlišení? Klikněte na jméno dívky, která vás zaujala.

  1. Aneta Kirschová
  2. Pavla Vaníčková
  3. Kateřina Navrátilová 

Jak dopadli ostatní soutěžící, a kdo vlastně bojoval o finále se můžete podívat zde: MISS ANDROID ROADSHOW PRAHA.

Všem dívkám děkujeme za účast v soutěži Miss Android RoadShow a oceníme je Premium členstvím na dobu 6 měsíců.

Jak se vám líbí finalistky postupující z Prahy?

PS: Po prázdninách pokračujeme v dalších městech. V jakých? O tom rozhodnete právě vy již za pár dní!

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)