Miloš Zeman a jeho “nejlepší” hlášky. Jedna sem jedna tam :)

milos-zeman-tepety-slozene-pro-uvodni snimek

Miloš Zeman je vděčným terčem kritiků zleva, zprava, shora i zdola. Fenomén osobnosti českého prezidenta postupně zachvacuje internet a objevují se i tematické aplikace pro mobilní zařízení. Můžete si tak kupříkladu připomenout jeho “nejlepší” hlášky.

Svět mobilních zařízení a na nich běžících aplikací si postupně všímá toho, že existuje nějaká politika. Ať už vážně míněné jednotlivé volební aplikace stran, či vtipné aplikační bonmoty týkající se vybraných politiků, mobilní aplikace se postupně i s tímto tématem sžívají.

Nedávno byla vypuštěna aplikace, která se doslova dotýká osobnosti hlavy nejvyšší. Miloš Zeman je častým autorem různých bonmotů a hlášek, na které není dobré zapomínat – tak či tak. Autoři aplikace s prostým názvem Miloš Zeman si řekli, že se určitě najde alespoň několik lidí, kteří budou chtít jeho nejproslavenější hlášky mít neustále k dispozici a to přímo ve svém mobilu. Vznikla tak aplikace, ve které si je můžete – ať už náhodně či tematicky – pouštět.

Aplikace je jednoduchá až primitivní. Prostě ji spustíte a pak posloucháte jednotlivé zvukové ukázky rétoriky našeho prezidenta. Nechybí ani “popelníček” a dokonce se dostane i na to, jaký a odkud má mobilní telefon. Jednotlivé hlášky si můžete i sami vybírat dle své libosti a k dispozici je dokonce i textový rámeček, v němž se můžete virtuální osobnosti prezidenta na něco zeptat, a on vám odpoví. Vše je doprovázeno několika tematickými komiksovými kresbami.

Miloš Zeman Quotes 🔊
Miloš Zeman Quotes 🔊

Miloš Zeman perlí :)

Miloš Zeman – Aplikace pro Android

Miloš Zeman - Aplikace pro Android

Co na to říkáte? Mají takovéto aplikace místo ve vašem telefonu?

Michal Rada
O Autorovi - Michal Rada

Je odborníkem v oblasti e-governmentu a využívání informačních technologií ve veřejných službách na národní i evropské úrovni. Je také architektem EG. Kromě toho se věnuje… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)