Sleva: S aplikací Milimeter Pro proměníte mobil v pravítko či úhloměr

aplikace millimeter pro pravítko úhloměr sleva google play

Pracujete rukama a jste zvyklí používat mobilní telefon jako pomocníka? Kromě volání, psaní nebo hledání na internetu se hodí třeba jako kalkulačka, vodováha nebo svítilna. A co třeba pravítko či úhloměr? To jste zkoušeli? Aplikací, které umí smartphone proměnit v tyto pomůcky, je celá řada. Ale dnes pro vás máme tip na jednu konkrétní, která má na Google Play přes 100 tisíc stažení, skvělé hodnocení 4,6 hvězdičky a navíc se jí týká velmi příjemná sleva. Jde o nástroj Millimeter Pro – screen ruler, který představuje verzi bez reklam a se všemi funkcemi.

Millimeter Pro - screen ruler
Millimeter Pro - screen ruler

Tato “pravítková” aplikace slouží hlavně jako měřidlo vzdálenosti a úhlových stupňů, ale nabídne třeba i měření parametrů kruhových předmětů nebo rozdělování délek či kružnic na stejné díly. Dá se přitom manuálně kalibrovat, takže je jedno, na jak velkém displeji ji spustíte.

Protractor mode for angle measurements in Millimeter Pro app.

Protractor mode for angle measurements in Millimeter Pro app.

Klasický režim pravítka se hodí pro měřené menších předmětů, které se vejdou na displej. Funkce vysunovacího metru, při které se posouvání “brzdí” podržením prstu na displeji, zase umožňuje měření větších vzdáleností. Zaujalo? Aplikace Millimeter Pro – screen ruler je momentálně na Google Play k dostání za 26 Kč, přičemž běžně stojí zhruba trojnásobek. Bohužel nemůžete počítat s češtinou.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte tip na podobnou aplikaci?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)