Menu

Michael Kors představil designové chytré hodinky: Ve výbavě nechybí GPS a NFC

Módní značky jsou poslední dobou v podstatě jediní výrobci, kteří vydávají nové chytré hodinky s Wear OS. Nyní představil Michael Kors novou řadu chytrých hodinek Access, které nabízí povedený design a kompletní výbavu, ve které nechybí GPS nebo NFC. Nicméně žádné extra novinky po stránce technologií nečekejte.

Michael Kors má nové chytré hodinky v řadě Access

Novinky v řadě chytrých hodinek Access poznáte tak, že jsou označeny jako Runway edice. Na prvním místě zde můžeme vidět hlavně design. Výbava se moc neliší, trh s Wear OS hodinkami totiž poslední dobu stagnuje. V první řadě chybí nový čipset, takže hodinky z roku 2016 jsou na tom stejně jako novinky z roku 2018.

Na druhou stranu problém je hlavně ve výdrži, která je u Wear OS velice špatná. Funkce mají hodinky většinou velmi dobré. Novinky od Michael Kors jsou toho dobrým příkladem, i když jde o designové chytré hodinky, tak mají senzor srdečního tepu, GPS, NFC pro bezkontaktní platby prostřednictvím Google Pay, jsou odolné proti vodě. Podle výrobce nevadí sprcha ani plavání.

Cena těchto hodinek  se pohybuje od 295 dolarů za základní design se silikonovým páskem, nejdražší verze pak stojí 395 dolarů. V převodu na české korun to je s DPH 8 100 až 10 800 korun. Do prodeje se dostanou během září.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky od Michael Kors?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Libb

Libb 82

14.8.2018 8:37

Ne, ne, ne a ještě jednou NE!
Opravdu nechápu, jestli je hloupější ten, kdo dnes vydá “nové” hodinky na tak starém čipsetu (nakopat výrobce čipsetů do zádele) a nebo ten, kdo to koupí. U každých jedněch hodinek jsou v recenzích stesky na výdrž. Já mám teď Huawei 2, ti na spotřebě zapracovali a v rámci kategorie chytrých hodinek jsou na tom celkem dobře, ale i to znamená, že vydrží jeden den.
Doufal jsem, že se to pohne, jenže Google na Wear OS taky zvysoka – vy víte co, takže třeba detekce “OK Google” nefunguje už hodně dlouho a oprava nikde. Nebo blokování Android – vlastně Google Pay na hodinkách. Pěkná prasárna…
Měl jsem Samsung Gear S3 a vrátil jsem se k Wear OD, protože mně chybělo několik funkcí. Teď po pár měsících jsem si uvědomil, že ani jednu z těch funkcí, které mně tak strašně chyběly, nepoužívám, protože buď fungují náhodně (rozpoznávání hlasu) nebo komplikovaně (Google Pay) nebo pomalu (Stocard – když to u kasy zapnu, tak než to nastartuje jsem už doma). Takže sbohem Wear OS, vracím se opět k Tizenu, který v poslední verzi podporuje i C#.NET, takže co bude chybět, si prostě dodělám sám.

Lumpy

Lumpy 3

14.8.2018 12:29

to Libb: ono asi hloupý nejsou ani jedni (no možná ti co si to koupí :-) ) pro výrobce je to byznys a pro kupujícího je to zase něco co vypadá cool (stejně to většina lidí používá jen na hodiny). Ani jedněm asi o výkon nejde :-)

Milan4exa

Милан Швец 18

14.8.2018 21:53

Nic nového …. a proto zůstávám spokojen s digi za cca 70$.

RSS (komentáře k článku)