Michael Kors představil designové chytré hodinky: Ve výbavě nechybí GPS a NFC

michael kors runway access chytre hodinky

Módní značky jsou poslední dobou v podstatě jediní výrobci, kteří vydávají nové chytré hodinky s Wear OS. Nyní představil Michael Kors novou řadu chytrých hodinek Access, které nabízí povedený design a kompletní výbavu, ve které nechybí GPS nebo NFC. Nicméně žádné extra novinky po stránce technologií nečekejte.

Michael Kors má nové chytré hodinky v řadě Access

Novinky v řadě chytrých hodinek Access poznáte tak, že jsou označeny jako Runway edice. Na prvním místě zde můžeme vidět hlavně design. Výbava se moc neliší, trh s Wear OS hodinkami totiž poslední dobu stagnuje. V první řadě chybí nový čipset, takže hodinky z roku 2016 jsou na tom stejně jako novinky z roku 2018.

Na druhou stranu problém je hlavně ve výdrži, která je u Wear OS velice špatná. Funkce mají hodinky většinou velmi dobré. Novinky od Michael Kors jsou toho dobrým příkladem, i když jde o designové chytré hodinky, tak mají senzor srdečního tepu, GPS, NFC pro bezkontaktní platby prostřednictvím Google Pay, jsou odolné proti vodě. Podle výrobce nevadí sprcha ani plavání.

Cena těchto hodinek  se pohybuje od 295 dolarů za základní design se silikonovým páskem, nejdražší verze pak stojí 395 dolarů. V převodu na české korun to je s DPH 8 100 až 10 800 korun. Do prodeje se dostanou během září.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky od Michael Kors?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)