Messenger dostává 2 užitečné vychytávky. Kterou z nich využijete?

messenger nové funkce

Společnost Meta v rámci neustále vylepšuje své portfolio aplikací, kam patří také jedna z vlajkových lodí, Messenger. Ten dostává poměrně velkou aktualizaci, která přináší spoustu nových funkcí. Pokud tohoto kecálka používáte ve velkém množství, jistě některé z nich oceníte. Pojďme se na ně podívat.

Messenger dostává nové užitečné funkce

Asi tou nejpodstatnější změnou je možnost nahrát delší hlasovou zprávu. Ten, kdo funkci občas používá jistě narazil někdy na problém, kdy chce nahrát delší zprávu, ovšem ta se po minutě automaticky zastaví a nelze ji nijak prodloužit. Výsledkem je někdy zmatečně vypadající chat, kde je hlasových zpráv třeba pět po sobě. S tím je naštěstí konec. Nově bude možné nahrát hlasové zprávy o délce až 30 minut. Navíc s tím, že si je po sobě můžete před odesláním zkontrolovat. Konečně.

K dispozici bude také nový režim, který připomíná Snapchat. Pokud v chatu potáhnete prstem směrem nahoru, dostanete se do mizejícího se režimu. Nově v něm bude možné posílat fotografie, text či samolepky, které po zobrazení zmizí. Uživatelé v USA se mohou těšit také na funkci rozdělených plateb. U nás je ale bohužel stále v nedohlednu.

Jak často nahráváte hlasové zprávy?

Zdroj: engadget.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)