Únik: Meta prý nevzdala snahu vyrobit vlastní chytré hodinky

Meta chytré hodinky nová verze únik

Jako na houpačce jsou zatím zprávy o tom, zda americká firma Meta vyrobí či nevyrobí své vlastní chytré hodinky. Původní nadšené zvěsti z roku 2021 začaly postupem času vyčichat a vloni v prosinci už se v souvislosti s velkým propouštěním mluvilo o tom, že mateřská společnost Facebooku, Instagramu, WhatsAppu i několika hardwarových projektů celou snahu úplně odpískala. Nejnovější spekulace už zase naznačují opak a dokonce se prý objevily fotky další variace “Meta smartwatch”.

Tipér Kuba Wojciechowski, známý svými úniky informací o telefonech Google Pixelu, vypustil na internet přiložené nové snímky údajných chytrých hodinek, které mu prý poskytl anonymní zdroj. Obrázky naznačují, že práce na těchto nových chytrých hodinkách jsou v plném proudu, protože zařízení je zobrazeno se zapnutým ciferníkem.

Údajně reálné fotky hodinek by v případě pravosti ukazovaly na pokračující vývoj i kvůli tomu, že jde pravděpodobně o novou, lehce upravenou designovou variantu, kterou jsme zatím neviděli. Stále ale disponuje například přední kamerou.

Co byste očekávali od Meta hodinek?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)