Meizu Watch se prý dočkáme ještě v prosinci. Lákat budou nejen na cenu

Meizu Watch ještě v prosinci

Chytrých hodinek Meizu Watch se prý dočkáme ještě v prosinci. Alespoň to tvrdí jeden z nejspolehlivějších leakerů Digital Chat Station, který mimo jiné uvádí také fakt, že kromě hodinek společnost pracuje na TWS sluchátkách s ANC.

Meizu Watch se prý dočkáme ještě v prosinci

Meizu nás lákalo na chytré hodinky Meizu Watch již na konci června, ovšem od té doby jsme se nic nového nedozvěděli. Skoro jsme na ně až zapomněli. Jenže dle tohoto zdroje je má firma představit skrz online konferenci ještě letos. Nyní jsme se také dozvěděli, že v nich nalezneme baterii o kapacitě 420 mAh, což nám ale také moc neřekne. Baterie v hodinkách se totiž liší jen v několika málo mAh a nejvíce záleží, jak náročný bude systém.

Čínský gigant bude chtít lákat na cenu a čtvercový displej. Hodinky mají konkurovat modelům Amazfit GTS, takže ani cena nebude nikterak vysoká. Otázkou je však dostupnost. Již několikrát Meizu vydalo telefon, který jsme u nás vůbec neviděli. A byla by to škoda, jelikož jsme na ně sami velice zvědaví.

Jak se těšíte na Meizu Watch?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)