Meizu POP 2 jsou nová bezdrátová sluchátka s mnoha vylepšeními a nižší cenou

meizu pop 2 predstaveni

Společnost Meizu představila nástupce oblíbených bezdrátových sluchátek Meizu POP. Přesně o rok později můžeme vidět druhou generaci sluchátek s mnoha vylepšeními a zároveň i nižší cenou. Pojďme si novinku představit.

Design Meizu POP 2 je téměř identický. Změny jsou uvnitř

Po designové stránce jsou téměř identické jako předchozí verze. V prodeji jsou v bílé barvě a malým modrým proužkem. I samotné pouzdro má minimální designové změny. Všechny změny se udály hlavně uvnitř.

meizu pop 2 obsah baleni

V první řadě jsou samotná sluchátka lehčí, váží 5,6 gramů. To je i kvůli tomu, že se zmenšila kapacita baterie na 55 mAh. První generace měla 85 mAh. Zajímavé je na tom ale to, že samotná výdrž sluchátek se zvýší ze tří hodin na osm hodin. A to díky podpoře Bluetooth 5, který potřebuje mnohem méně energie než Bluetooth 4.2. Můžou totiž fungovat i v režimu “Low Energy”.

Kapacita nabíjecí krabičky byla bohužel snížena. Nově má 350 mAh a má nabízet až 16 hodin dodatečného přehrávání. To je sice více než u první generace, pokud by se ale zůstala původní kapacita 700 mAh, mohla by být výdrž dvakrát větší. Samotné nabíjení probíhá přes USB-C. Na závěr potěší i to, že se snížila cena. Cena Meizu POP 2 začíná na částce 399 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 1 700 Kč.

 

Jak se vám líbí Meizu POP 2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)