Telefon Meizu M3 Note: Obří baterka, zaoblený displej a nízká cena

meizu_m3_note_front_back

Meizu včera představilo nástupce vlajkového modelu MX5, ale nějaký čas předtím stihlo na méně hlasné konferenci představit vybavený phablet zastupující úspěšný model M2 Note. Oproti loňskému roku, kdy se zdálo, že bude Meizu představovat modely po půl roce, se protáhla doba od představení předchozí modelu na zhruba 10 měsíců. To už je poměrně standardní časový úsek, v němž se představují i výrobky konkurence, která pro Meizu za poslední půlrok připravila poměrně hodně zajímavých soupeřů.

Meizu Metal s 4100mAh baterií

Meizu M3 Note je po vzhledové stránce skoro totožné s modelem Metal. Kovové tělo, čtečka otisků prstů v tlačítku pod displejem, umístění zadního fotoaparátu, 2,5D krycí sklo, 5,5palcový FullHD displej nebo zaoblené hrany jsou stejné jako u modelu Metal, změny se odehrály v těle telefonu. Procesorem bude osmijádrový MediaTek Helio P10 s jádry Cortex-A53 laděnými na 1 nebo 1,8 GHz. Společně s baterií o kapacitě 4100 mAh by výdrž neměla činit problém. Model bude dostupný v paměťových variantách 2/16 GB a 3/32 GB s podporou MicroSD karet v hybridním dual SIM slotu. Fotoaparáty se velkých změn nedočkaly, nalezneme 5MPx snímač vepředu a 13MPx s dvojicí přisvětlovacích diod vzadu.

Meizu M3 Note: Cena

V Číně byl v pondělí 11. 4. zahájen prodej obou paměťových verzí, jež se prodávají za 3 000 Kč bez DPH (CNY 799) a 3 700 Kč bez DPH(CNY 999).

Zdroj: Androidauthority.com

Jaromír Šolc
O Autorovi - Jaromír Šolc

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)