mDevCamp: Největší konference mobilních nadšenců už v pátek

mdevcamp 2016

Komerční článek

Na největší události na české a slovenské mobilní scéně, kterou pořádá Avast Software, bude přednášet přesně 40 hostů. Mezi nimi i řečníci, kteří patří mezi světovou špičku a podílejí se na vývoji tak známých aplikací pro Twitter, Instagram, Slack nebo Spotify.

mDevCamp přivítá letos 650 nadšenců do mobilních technologií

Konference pořádaná společností Avast Software je největší svého druhu určenou pro české a slovenské vývojáře. mDevCamp proběhne 17. června 2016 v Praze a těšit se můžete na zvučná jména celosvětové vývojářské komunity, kteří mají prsty i ve vašich nainstalovaných aplikacích.

“Máme radost z velkého zájmu o mDevCamp i z toho, že již máme vyprodáno,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer a dodal, že největším lákadlem je podle dosavadních reakcí právě možnost nahlédnout pod pokličku slavných světových aplikací a osobně se setkat s jejich autory. A tomu Svět Androida jako jeden z hlavních mediálních partnerů fandíme také! O zajímavé lístky jste si u nás rovněž mohli zasoutěžit. mDevCamp soutěž

Program na míru i hry a odpočinek u virtuální reality

Během jednoho dne mohou účastníci konference, která se koná v prostorách Cinestar Černý Most, slyšet 30 technických přednášek a 10 inspirativních talků ve čtyřech sálech. Mluvit se bude hlavně o trendech v mobilním vývoji, designu, ale i o byznysu.

Svět Androida doporučuje mDevCamp

Svět Androida podporuje mDevCamp už od jeho počátku a rozhodně stojí za to!.

Z programu, který naleznete na oficiálních webových stránkách, si každý sestaví libovolnou kombinaci šitou na míru. A pokud vás nové technologické trendy unaví, uvolnit se můžete v herních a odpočinkových místnostech – třeba virtuální realitou. A že se na vás s lístkem nedostalo? Nevadí, díky online záznamům vám nic neuteče.

Hlavním partnerem konference je firma STRV.

Zdroj: TZ

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)