Mapy Google dostávají v Android Auto nový vzhled. Nadšení z něj asi nebudete..

Mapy Google Android auto barvy
  • Mapy Google dostaly minulý týden novou barevnou paletu
  • Uživatelé ji ale zatím nepřijali příliš pozitivně
  • Nyní míří i do Android Auto

Minulý týden vydal Google poměrně zásadní update pro Mapy Google, který výrazně mění barevnou paletu a uživatelé zatím tuto změnu neberou příliš pozitivně. Například modré barevné znázornění dálnic (namísto původních žlutých) je z mého pohledu opravdu nešťastné a nyní aktualizace míří také na Android Auto.

V tuto chvíli je tedy nová barevná tapeta na Androidu, v Android Auto, iOS i na webovém rozhraní. Ale to není příliš velké překvapení, když už se americká společnost rozhodla k tomuto kroku, nedalo se očekávat, že jej nenasadí do všech systémů. V tuto chvíli bohužel nelze barvy nikterak změnit.

android-auto-new-colors
Android Auto
Android Auto

Po přibližně týdenním používání jsem si na ně už nějakým způsobem zvykl, ale mám kolem sebe spoustu lidí, kterým vyloženě vadí. Nicméně ta největší (a nejhorší) změna se týká právě dálnic, ostatní aspekty zůstávají víceméně podobné. Silnice jsou šedé, což je za mě v pořádku a například lesy jsou nyní o něco světlejší. Aktualizace se šíří postupně, takže může chvíli trvat, než se dostane i k vám.

Jak se vám líbí nový vzhled Google Map?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)