TOPlist

Mapy.cz ohlašují další fajn novinku! Už nikdy nebudou bez fotek

mapy.cz fotky
  • Mapy.cz umožňují nahrávat fotografie míst
  • Dále je možné nahrát fotografii s recenzí
  • Pokud Mapy.cz nenajdou žádnou fotku, umí si nyní vypomoct

Mapy.cz ohlásily zajímavou novinku, a to spolupráci s Wikimedia. Díky tomu už se nestane, že byste se chtěli podívat, jak to na nějakém místě vypadá, ale protože by Mapy.cz neměly pro dané místo uložené fotografie, zůstali byste bez informací.

Mapy.cz práci s fotografiemi neustále vylepšují, nedávno například sloučily fotografie z galerie s fotografiemi z recenzí, aby návštěvníci dostali realističtější obraz o tom, jak dané místo ve skutečnosti vypadá. Nyní podnikly další krok, který pomůže s vytvořením představy, jak to na daném místě vypadá. Pokud se pokusíte zobrazit informace u místa, kde Mapám.cz chybí podklady, použije fotografii z Wikimedie.

mapy cz bez fotek

Podle všeho se Mapy.cz snaží zobrazit fotografie opravdu všude, nejedná se pouze o Českou Republiku. Nakolik budou fotky z Wikimedie prospěšné, se teprve uvidí. Přece jenom komunita kolem českých map je unikátní.

Mapy.cz navigace a doprava
Mapy.cz navigace a doprava

Považujete začlenění fotek z Wikimedie za dobrý nápad?

Zdroj: X

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)