TOPlist

Mapy.cz potěší turisty! Novinka zasáhla sousední země ve střední Evropě

Mapy.cz turistika vizualizace skal
  • Mapy.cz vylepšují své služby na území sousedních států
  • Horaly potěší lepší vizualizací skal v turistických mapách
  • V ukázce najdeme Gerlachovský štít i rakouský Koppenkarstein

Oblíbená služba Mapy.cz přináší další vítané zlepšení svých map, které tentokrát potěší zejména turisty. Pokud se chystáte na letní výšlap do hor v některé z našich sousedních zemí, dost možná spatříte novinku, která se týká vizualizace skal.

Zkrášlení hor Mapy.cz ohlásily prostřednictvím svého účtu na sociální platformě X a doplnily jej krátkým ukázkový videem. V něm na turistické mapě předvádí například Skrzycne, nejvyšší vrchol Slezských Beskyd, dominantu Vysokých Tater Gerlachovský štít či rakouský Koppenkarstein.

Rozšíření vylepšené vizualizace skal do sousedních zemí střední Evropy je další reakcí na žádosti samotných uživatelů. „Minule jsme se vás ptali, kam bychom měli rozšířit vylepšenou vizualizaci skal. Odpovědí bylo tolik, že jsme se vydali všemi směry,“ uvedly Mapy.cz v příspěvku.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

Mapy.cz před nedávnem vylepšily své služby i u nás v Česku. Jak jsme vás informovali koncem předešlého měsíce, mnohé tuzemské lokality se dočkaly aktuálnějších leteckých snímků. Jmenovitě jde třeba o Jihočeský nebo Královéhradecký kraj.

Používáte Mapy.cz při turistice v zahraničí?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)