TOPlist

To vyzkoušejte! Mapy.cz přináší užitečnou vychytávku, bude se možná hodit i vám

mapy.cz
  • Mapy.cz dostávají nový grafický prvek, který lépe znázorňuje stínování terénu
  • Vylepšeným reliéfem se můžete kochat kdekoliv po světě
  • Stačí přepnout na turistickou/zimní mapu

Společnost Seznam se o Mapy.cz náležitě stará a právě proto jde o jednu z nejoblíbenějších mapových aplikací v Česku. V podstatě každý měsíc (někdy i častěji) dostáváme nové funkce, které usnadňují jejich používání. Za zmínku stojí například sdílení polohy během navigace po vzoru Googlu, ale třeba také přesnější navigování přes kruhové objezdy. A nyní dostáváme nový prvek, který přináší hezčí stínování terénu.

„Horalové zpozorněte. V mobilu i na webu teď uvidíte ještě čitelnější a hezčí stínování terénu. Co na to říkáte? Vylepšeným reliéfem se můžete kochat kdekoliv po světě, stačí přepnout na turistickou, nebo zimní mapu,“ stojí v oficiálním příspěvku účtu Mapy.cz na sociální síti X (dříve Twitter). Jde o menší update, který však ocení všichni, kteří i v těchto zimních dnech rádi vyrazí na nějakou túru.

V tuto chvíli je novinka k dispozici v nejnovější verzi Android aplikace, kterou si můžete stáhnout z Google Play a zamířila už i na iPhony.

Mapy.cz navigace a doprava
Mapy.cz navigace a doprava

Jak se vám líbí nové stínování terénu v aplikaci Mapy.cz?

Zdroj: X

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)