TOPlist

Mapy.cz mají novinku, kterou budou čeští řidiči milovat

Mapy.cz nejlevnější palivo

Vývojáři české aplikace a webu Mapy.cz se v posledních týdnech pěkně rozjeli s vydáváním nových funkcí. Uživatelé před pár dny dostali po roce k dispozici přehled o upravených běžkařských stopách, pár hodin nazpět se služba chlubila aktualizovanými podklady s ohledem na nově dostavené obchvaty a dálnice a nyní přichází dokonce funkce, se kterou je možné ušetřit. Mapy.cz totiž nově umí najít, kde v okolí mají nejlevnější palivo.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Už jste si někdy zkusili vyhledat „nejlevnější benzín“? A funguje to i na naftu, LPG, CNG…“ chlubí se oficiální profil českých Map na Facebooku. Po zadání některého ze zmíněných výrazů aplikace i web skutečně vyhledají čerpací stanice v nejbližším okolí (pár desítek km) a ve výsledcích je seřadí podle cen.

Jelikož je celá funkce postavená na ochotě provozovatelů „pump“ podělit se o přesné částky, může se stát, že v okolí po vyhledání nenajdete žádnou. A nebo tam nebude zrovna ta, o které víte, že levná je. I tak jde ale o velmi šikovného pomocníka, díky kterému nemusíte za stejným účelem nutně shánět jiné aplikace.

Vybíráte si, kde přesně naberete palivo?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)