Menu

Mapy.cz pomohou na dovolené. Přidávají přehled zahraničních čerpacích stanic

Služba Mapy.cz od Seznamu přidává novinku, kterou ocení všichni, kteří plánují dovolenou automobilem nebo karavanem. Přidávají přehled čerpacích stanic v těch nejfrekventovanějších destinacích. Můžete tak mít i na dovolené přehled o nejlevnější ceně pohonných hmot.

Mapy.cz vám na dovolené budou ukazovat i cenu benzínu

Doba letních dovolených se pomalu blíží. V zahraničí není zrovna jednoduché mít přehled o čerpacích stanicích a jejich cenách. Proto se Seznam rozhodl navýšit počet zemí, ve kterých se dají zobrazit informace o čerpacích stanicích. Tato funkce již běží nějakou chvíli v Česku a na Slovensku. Nyní se také přidává Francie, Itálie, Chorvatsko, Španělsko a také některé části Austrálie.

„Přidali jsme data z více než 26 tisíc čerpacích stanic, z open dat jednotlivých zemí, které je zdarma zpřístupňují široké veřejnosti. Aby se lidé o dovolených mohli spolehnout na to, že jsou aktuální, počítáme s aktualizací nejméně čtyřikrát do hodiny,“ říká Jan Štěpán, produktový manažer Mapy.cz.

Ceny za litr jsou uváděny v lokální měně, aby to tak bylo jednodušší při zaplacení. Nová funkce je dostupná už i v aplikaci. Stačí do vyhledávání napsat “čerpací stanice”, ihned se vám zobrazí na mapě.

Jedete na dovolenou autem? Jak řešíte pohonné hmoty v zahraničí?

Zdroj: TZ.

 

Komentáře

ipkisek

15.6.2017 15:57

Chtělo by to i Rakousko a Slovinsko…😉

RSS (komentáře k článku)