Menu

Mapy.cz pomohou na dovolené. Přidávají přehled zahraničních čerpacích stanic

Mapy na dovolene
Mapy.cz pomohou na dovolené. Přidávají přehled zahraničních čerpacích stanic
Ohodnoťte článek

Služba Mapy.cz od Seznamu přidává novinku, kterou ocení všichni, kteří plánují dovolenou automobilem nebo karavanem. Přidávají přehled čerpacích stanic v těch nejfrekventovanějších destinacích. Můžete tak mít i na dovolené přehled o nejlevnější ceně pohonných hmot.

Mapy.cz vám na dovolené budou ukazovat i cenu benzínu

Doba letních dovolených se pomalu blíží. V zahraničí není zrovna jednoduché mít přehled o čerpacích stanicích a jejich cenách. Proto se Seznam rozhodl navýšit počet zemí, ve kterých se dají zobrazit informace o čerpacích stanicích. Tato funkce již běží nějakou chvíli v Česku a na Slovensku. Nyní se také přidává Francie, Itálie, Chorvatsko, Španělsko a také některé části Austrálie.

„Přidali jsme data z více než 26 tisíc čerpacích stanic, z open dat jednotlivých zemí, které je zdarma zpřístupňují široké veřejnosti. Aby se lidé o dovolených mohli spolehnout na to, že jsou aktuální, počítáme s aktualizací nejméně čtyřikrát do hodiny,“ říká Jan Štěpán, produktový manažer Mapy.cz.

Ceny za litr jsou uváděny v lokální měně, aby to tak bylo jednodušší při zaplacení. Nová funkce je dostupná už i v aplikaci. Stačí do vyhledávání napsat “čerpací stanice”, ihned se vám zobrazí na mapě.

Mapy.cz
Mapy.cz
Vývojář: Seznam.cz, a.s.
Cena: Zdarma

Jedete na dovolenou autem? Jak řešíte pohonné hmoty v zahraničí?

Zdroj: TZ.

Komentáře

ipkisek

ipkisek

15.6.2017 15:57

Chtělo by to i Rakousko a Slovinsko…😉

RSS (komentáře k článku)