TOPlist

Vyšel Mapfactor Navigator 7.2. Je lepší nejen v Android Auto

MapFactor Navigator 7.2 android auto novinky

Vychází nová verze české aplikace Mapfactor Navigator 7.2, která přináší několik zajímavých novinek jak pro používání v prostředí Android Auto, tak i v mobilním telefonu. Významným přínosem verze 7.2 je například nové vyhledávání v seznamu uložených oblíbených míst a tras. Funkce je dostupná nejen v samotné aplikaci na telefonu, ale právě i v AA, což je klíčovou změnou. Dosud totiž bylo možné kvůli limitaci od Googlu využívat na Android Auto jen omezený počet oblíbených položek, a to maximálně šest. Díky vyhledávání jsou tak nyní dostupné všechny.

MapFactor Navigator
MapFactor Navigator

Mezi další oznámené novinky patří praktické vyhledávání ve Správci map, přímé stahování map ve zmíněném automobilovém systému a také rychlé přepínání dvou dostupných mapových podkladů. Jedním jsou OSM mapy tvořené dobrovolníky z celého světa a druhým profesionální mapy od společnosti TomTom. Pro usnadnění volby byly do úvodního dialogového okna doplněny základní informace o jejich obsahu.

Na podnět samotných uživatelů Navigatoru byly také přidány dva nové druhy infopanelů (čas bez vteřin).

Jaké mapy používáte v Android Auto?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)