Chcete mít netradiční bezdrátová sluchátka? Novinka od Louis Vuitton by mohla být pro vás

louis-vuiton-horizon-predstaveni

Luxusní značka Louis Vuitton se začíná objevovat více a více v technice. Nedávno jsme mohli vidět chytré hodinky, nyní se dostalo bezdrátová sluchátka. Francouzská modní společnost se spojila s výrobcem Master & Dynamic. Výsledkem jsou sluchátka Louis Vuitton Horizon. K dispozici budou ve čtyřech barevných variantách.

Louis Vuitton Horizon jsou bezdrátová sluchátka, kde platíte pouze za značku

Pokud se podíváte na parametry těchto sluchátek, tak jsou v podstatě shodné se sluchátky Master & Dynamic MW07. Mají totožné 10mm drivery z beryllia, 3,5 hodinovou výdrž na jedno nabití i dotykové ovládání. Největší rozdíl je v barevných variantách a hlavně v logu LV (Louis Vuitton). Za model s logem Master & Dynamic zaplatíte 299 dolarů, v přepočtu s DPH cca 8 100 Kč. Za Louis Vuitton Horizon zaplatíte 995 dolarů, v přepočtu s DPH cca 27 100 Kč.

Pokud jste ale fanoušek značky Louis Vuitton nepřekvapí vás vysoká cena. Nedávno jsme mohli vidět chytré hodinky Louis Vuitton Tambour Horizon, které běží na systému Wear OS. Cena těchto hodinek se očekává mezi 2 250 až 8 500 USD. (V přepočtu s DPH až 230 tisíc Kč). Výbava je přitom podobná jako u jiných Wear OS hodinek a zároveň na hodinkách nenajdete žádné drahokamy, drahé kovy apod. Takže opět se platí hlavně za značku.

Jak se vám líbí Louis Vuitton bezdrátová sluchátka?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)