Únik fotek: Logitech G Gaming bude herní konzole s Androidem

Logitech G Gaming Handheld uniklé foto

Na začátku srpna se společnost Logitech pochlubila, že chystá nové herní zařízení s názvem G Gaming Handheld. Ačkoli název napovídal, o co přesně půjde, až nedávné uniklé fotografie odhalily, že na trh brzy vyrazí nová přenosná herní konzole. O zveřejnění snímků se postaral známý autor úniků Evan Blass. Díky jeho úspěšnému šťourání se nyní můžeme podívat, jak bude novinka velmi pravděpodobně vypadat.

Na bocích přenosné konzole jsou ovládací prvky, které připomínají například rozložení u konkurenčního Nintendo Switch. V tomto ohledu asi není potřeba vymýšlet nic převratného. Na horní hraně se kromě herních tlačítek nachází ovládání hlasitosti, tlačítko pro mutování a pravděpodobně i slot na SD kartu.

Pohled na displej s aplikacemi jako Xbox Game Pass, Steam, Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now, Google Chrome či YouTube a hlavně Obchod Google Play prozrazuje, že v zařízení poběží Android. Logitech G Gaming Handheld by se měl na trhu objevit ještě letos.

Které mobilní konzole jste už vyzkoušeli?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)