TOPlist

Livestream z Instagramu si nyní můžete po skončení uložit

livestream na instagramu

Pokud patříte mezi vášnivé Instagramery, nejspíš vám neunikla informace o tom, že můžete udělat vlastní livestream v rámci nástroje Stories. Instagram ale nové funkce přidává i nadále a tak se verzí 10.12, která je již dostupná jako aktualizace v Obchodě Play, dostáváme k ukládání livestreamů.

Livestream je možné uložit, ale jen ve formě videa

Tato možnost je v aplikaci dostupná od dnešního rána, a to na libovolném kompatibilním zařízení s Androidem nebo iOS. Na konci vysílání stačí jednoduše stisknout tlačítko uložit, podobně,  jako to známe třeba z livestreamů na Facebooku. Toto tlačítko se po ukončení vysílání zobrazí v pravém horním rohu.

Čtěte také:

Nicméně, vývojáři se zmínili, že zatímco vy můžete uložit svůj livestream jako video, veškeré interakce, komentáře, připomínky, ani počty diváků uloženy nebudou. Také byste možná čekali, že se toto video uloží rovnou do vašeho profilu. Ale tak tomu není. Uloží se totiž lokálně, přímo ve vašem zařízení. Máte tak kontrolu nad obsahem, který zveřejňujete přímo na svém profilu.

Podle slov samotného Instagramu je tato nová funkce jen první z mnoha nových funkcí a vylepšení, kterých se má livestreamování na Instagramu dočkat během letošního roku. Jsme tedy už nyní zvědavi, jaké novinky nám livestream na Instagramu přinese příště.

Zdroje: phonearena.com, instagram.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)