TOPlist

Na Kickstarteru se objevil zajímavý zvonek s duální kamerou

Lindo Dual Camera Video Doorbell zvonek kickstarter

Moderní „chytré“ zvonky, které jsou schopné mimo jiné i přes mobilní telefon ukázat, kdo stojí před dveřmi, případně s dotyčným i komunikovat, nejsou na trhu nic nového. Většina z nich se ovšem po stránce hardwarové výbavy spoléhá pouze na jednu kamerku. I když mívá tato kamera velmi široký záběr, málokdy se jí podaří pokrýt všechen potřebný prostor. Zejména kolem nohou a rohožky. Tento problém se snaží řešit zvonek Lindo Dual Camera Video Doorbell.

Jak název napovídá, zařízení má hned dvě kamery. Jedna je namířená čelně, druhá pak směrem dolů. Společně tak pokrývají veškerý důležitý prostor přede dveřmi. Zařízení docení hlavně lidé, kteří mají špatné zkušenosti se zanecháváním zásilek na rohožce. U kampaně na Kickstarteru šéf vývojářského týmu Lindo přímo uvádí, že motivací k výrobě tohoto zvonku byly nezaznamenané krádeže balíčků přímo ode dveří.

Lindo Dual Camera Video Doorbell: Removes Blind Spots

Lindo Dual Camera Video Doorbell: Removes Blind Spots

Lindo Dual Camera Video Doorbell má kromě jiného pevné připojení k elektřině, Wi-Fi konektivitu, 2K rozlišení, detekci osob i balíčků a také ochranný standard IP67. V rámci kampaně se dá pořídit za 99 dolarů, tedy cca 2 400 Kč. Pak by měl tento zvonek s duální kamerou standardně stát dvojnásobek.

Máte chytrý zvonek? Jste spokojení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)