Limbo: skvělá plošinovka ve slevě za 27 Kč

limbo titul

Limbo je hra, která představuje jednu z nejlepších plošinovek vůbec. Tato 2D strašidelná hra s logickými hádankami původně vyšla pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC, následně se dostala i na iOS zařízení. Její varianta pro Android se však do Google Play dostala teprve v polovině minulého měsíce. Ve hře se vžijete do role malého chlapce, který v „Limbu“ (což lze do češtiny přeložit jako „předpeklí“ nebo „zapomnění“) hledá svou ztracenou sestru. Vy mu tak musíte pomoci projít bezútěšným prostředím jakéhosi temného lesa, plného různých smrtelných nástrah či logických hádanek. Zrovna tak si musíte dát pozor na různá monstra, která v lese číhají na svou kořist. Pohyb postavy přitom ovládáte pomocí swypování po displeji. Skvělou, tedy spíše strašidelnou, hratelnost umocňuje ještě povedená monochromatická grafika spolu s patřičně děsivým zvukovým doprovodem.

https://www.youtube.com/watch?v=a6vRXBOzGzU

Za Android verzi této hry si její autoři běžně účtují kolem 130 Kč. Na jednu stranu tak dostanete plnohodnotnou hru bez dodatečných mikrotransakcí, na stranu druhou někomu může tato částka přijít i tak poměrně vysoká. Pokud patříte mezi ty, kteří s nákupem plošinovky Limbo váhali právě kvůli vysoké ceně, máme pro vás dobrou zprávu – hru lze momentálně na Google Play zakoupit s výraznou slevou za pouhých 27 Kč. Chcete-li tedy vyzkoušet hru, která má z téměř 7000 hodnocení na Google Play průměr 4,8 hvězdičky, neváhejte, nabídka je časově omezená.

Zakoupili jste již Limbo? Jak se vám hra líbí?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (48)