Lidl zlevnil oblíbený RGB LED pásek se Zigbee. Nyní je za ještě lepší cenu

Lidl led pásek livarno sleva zigbee rgb
  • Lidl zlevnil populární LED pásek s RGB a Zigbee technologií
  • Můžete ho pořídit už za pětistovku 
  • Má délku 2 metry, k připojení budete potřebovat bránu 

E-shop Lidl často láká na zajímavé slevy a novinky v oblasti chytré domácnosti a nyní zlevnil další produkt – Livarno Home Zigbee 3.0 Smart Home Světelný LED pásek. Tento 2 metry dlouhý LED pásek se už párkrát v našem článku objevil a před nějakým časem jsme ho s dalšími gadgety recenzovali.

2metrový světelný pásek je vybaven bezdrátovou technologií Zigbee 3.0. Je důležité zmínit, že k jeho plnohodnotnému využití je nutná centrální jednotka (Gateway), která se prodává zvlášť. Můžete si pohodlně upravit jas, odstín bílého světla a dokonce vybírat z 16 milionů barev. Vše lze ovládat buď pomocí mobilní aplikace Lidl Home nebo hlasovými příkazy.

Technicky vzato, LED pásek má příkon 19 W s napětím 220–240 V a světelný tok cca 1 600 lm. Pokud jde o teplotu světla, můžete si vybrat z rozmezí 2 000 až 6 500 kelvinů, což zahrnuje studenou bílou až teplou bílou. Pásek je samolepicí, dělitelný a navíc rozšiřitelný, což znamená, že si můžete vytvořit osvětlení, respektive délku na míru. A pokud máte doma další produkty z řady Lidl Smart Home, můžete je snadno propojit.

Lidl Home
Lidl Home

Lidl pásek standardně prodává za 599 korun a žádné extra slevy na něj pořádně nebyly. Snad jen v březnu. Nyní je v akci za skvělých 499 korun.

Jaký LED pásek máte doma vy?

Cena: 499 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)