Tip: chytrý prodlužovák se Zigbee z e-shopu Lidl

lidl chytrý prodlužovák zigbee
  • Lidl nabízí svou chytrou zásuvkovou lištu
  • Ten funguje na Zigbee technologii
  • Můžete ho ovládat ale třeba i hlasem

Lidl prodává hromadu vlastních chytrých produktů, mezi nimiž je také chytrá SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Zásuvková lišta s USB, o které jsme vás pár měsíců zpět informovali. Pokud hledáte nějaké chytré řešení, tohle může být ideální volba.

Pokud tento prodlužovák spojíte s mobilem přes aplikaci Lidl Home, můžete jej na dálku vypínat/zapínat. Samozřejmě můžete ovládat každou ze zásuvek zvlášť, takže když budete chtít vypnout jen jednu, máte tu možnost. Nechybí programy časového spínání či odpočítávání. Potěší také možnost různých automatizací, jako je zapínání/vypínání při východu/západu slunce nebo automatické přenastavení času. Prodlužovák můžete ovládat také hlasem, avšak k otevření všech možností a plného potenciálu bude zapotřebí Zigbee brána, kterou Lidl rovněž prodává.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců.

SILVERCREST Zigbee 3.0 Smart Home Zásuvková lišta s USB má napětí 220-240 V a maximální celkové zatížení 3 840 W / 16 A. Čtveřice USB-A portů nabízí pak 5 V, 2,4 A / port, celkem max. 6 A (30 W) a kabel má délku 140 cm. Rozměry lišty jsou cca 6,5 x 4,1 x 35 cm.

Lidl Home
Lidl Home

Cena: 899 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte nějaký výrobek z Lidl Home?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)