LIDL vyprodává PHILIPS příslušenství. Všechno tohle za 199,-

LIDL PHILIPS příslušenství sluchátka adaptér kabel

Obchodní řetězec LIDL má ve své nabídce další zajímavou elektroniku v akci. Tentokrát mají vybrané produkty k mobilům trochu blíže než jen skrze spojení přes aplikaci, jde totiž přímo o příslušenství. V rámci jedné nabídky s jednotnou cenou 199 Kč nabízí obchod hned několik zařízení značky PHILIPS, která vyprodává ze svých skladů. Ve výběru jsou nabíjecí adaptéry, klasická drátová sluchátka či napájecí kabely.

Za stejnou cenu můžete pořídit 12V napájecí adaptér do auta se dvěma USB porty, nabíjecí kabely s USB-A na jednom a USB-C či Lightning konektorem na druhém konci, zásuvkový 10W adaptér se dvěma USB porty a také špuntová sluchátka v černé či bílé barvě. Pokud by se vám některý z produktů za tuto cenu hodil, hoďte sebou raději i vy. Zásoby se totiž evidentně rychle tenčí.

LIDL v poslední době zařadil do své nabídky poměrně hodně produktů značky PHILIPS. Nedávno jsme vám ukazovali například zlevněný projektor s Androidem.

Které uvedené příslušenství se vám bude hodit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)