TOPlist

LIDL nabízí tři parádní powerbanky za pár stovek. Do které půjdete?

lidl powerbanky

Lidl už dávno není pouze obchodem, kam si skočíte pro maso, chleba a prášek na praní. Před nějakým časem skočil také do světa techniky a čas od času vám doporučíme nějaký produkt, který nám v redakci dává smysl. Dnes jsme vybrali hned tři praktické powerbanky Tronic, které zaujmou především svou cenou.

TRONIC Powerbanka, 10 000 mAh

Powerbanka Tronic s kapacitou 10 000 mAh umožňuje nabíjet až dvě zařízení zároveň, přičemž konektorová výbava zahrnuje jedno USB-A s podporou Quick Charge a jedno USB-C Power Delivery. Dobijete s ní nejen telefon, ale také tablet, hodinky a další elektroniku. Potěší také přítomnost LED displeje, který zobrazuje stav baterie v procentech. Jestliže by vám stačila plastová verze bez displeje, ta vychází na 349 Kč.

Cena: 399 Kč

TRONIC Powerbanka, 20 000 mAh

Pokud byste měli zájem o powerbanku s vyšší kapacitou, může se jako zajímavá volba jevit TRONIC Powerbanka, 20 000 mAh. Ta nabízí rovněž nabíjení pro dvě zařízení současně a USB-A s podporou Quick Charge a USB-C Power Delivery. Stav zde neindikuje displej, nýbrž čtyři LED diody.

Cena: 499 Kč

TRONIC Bezdrátová powerbanka Qi, 10 000 mAh

V případě, že oceníte bezdrátové nabíjení vás může zaujmout TRONIC Bezdrátová powerbanka Qi, 10 000 mAh. Ta má rovněž jedno USB-A s podporou Quick Charge, USB-C s podporou Power Delivery a podporuje až 10W bezdrátové nabíjení. Záleží však na výkonu vašeho zařízení. Stejně jako u první powerbanky je i zde LED displej indikující stav baterie v procentech.

Cena: 599 Kč

Jakou bezdrátovou nabíječku používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)