TOPlist

Lidl nabízí bezdrátovou nabíječku za méně než pár stovek!

Lidl
  • Řetězec Lidl nabízí bezdrátovou nabíječku za 169 Kč
  • Tronic Qi nabízí bezdrátové nabíjení pro zařízení s podporou Qi
  • Má celkový výstupní výkon až 10 W

Lidl čas od času svými slevovými akcemi dokáže potěšit. Tentokrát nabízí bezdrátovou nabíječku se slevou 37 %. Tronic Qi nabízí bezdrátové nabíjení a díky silikonovému povrchu zajišťuje protiskluzové držení telefonu a umožňuje nabíjení i přes tenké obaly.

tronic

Nabíjecí podložka má poměrně elegantní a štíhlý design. K nabíjení stačí jednoduše položit smartphone na nabíjecí plochu. Indikační LED poskytuje informace o připojení a stavu nabíjení. Je kompatibilní s širokou škálou zařízení, prodejce na e-shopu uvádí například iPhone řady 14 a 13 či Samsung Galaxy S23, ale budou vám fungovat všechny telefony s podporou standardu Qi.

lidl

Technické specifikace nabíječky TRONIC Qi Single zahrnují celkový výstupní výkon až 10 W, vstupní napětí 5 V⎓, 2 A / 9 V⎓, 2 A. Je dodávána s cca metrem nabíjecího kabelu (USB-A na USB-C). Materiál použitý při výrobě je PC + ABS. Má rozměry cca 10,3 x 1,2 cm a váží přibližně 28 g, takže je poměrně maličká a hlavně tenká.

Cena: 169 Kč

TRONIC QI Wireless Charging Stand 10W REVIEW

TRONIC QI Wireless Charging Stand 10W REVIEW

Podporuje váš telefon Qi?

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)