Velká sleva: V LIDLu teď koupíte soundbar jen za 899 korun!

lidl soundbar silvercrest
  • Lidl opět zlevnil soundbar Silvercrest s výkonem 2 x 15 W
  • Nemůžete čekat zázraky, ale pro vylepšení zvuku levné TV poslouží dobře
  • Nyní je v akci za 899 Kč

Známý obchodní řetězec Lidl začal prodávat Silvercrest Soundbar Stereo 2.0 SSB 30 B1 už předloni. Nyní jej ale zásadním způsobem zlevnil, na e-shopu ho pořídíte za 899 korun. Takhle levný nikdy nebyl a běžně se prodává za více než dvojnásobek. Je ideální pro levné či starší televizory, kterým chcete o něco vylepšit zvuk. Za danou cenu nemůžete čekat zázraky, ale jako základní ozvučení bude nenáročnému posluchači stačit.

Silvercrest soundbar nabízí ve složení 2.0 výkon 2 x 15 W. Zvuk je podle popisku optimalizován v Německu, ale zda to přináší nějaké výhody nedokážu říct. Spíše bych řekl že ne. Zařízení má šest režimů ekvalizéru (film, hudba, dialog, film 3D, hudba 3D a dialog 3D) s možností přizpůsobení basů a výšek. Je vhodný také pro montáž na stěnu, přičemž montážní materiál je součástí balení, což rozhodně potěší.

Co se týče připojení, lze využít hned několik možností jako je Bluetooth 5.0, HDMI-ARC, optický kabel (Toslink), 3,5mm jack a USB port. Příslušenství obsahuje dálkový ovladač včetně baterií, HDMI kabel, síťový adaptér, AUX kabel a stručný návod. Rozměry soundbaru činí cca 60 x 7,5 x 10 cm a hmotnost je pak 1550 g.

Cena: 899 Kč

Stačil by vám podobný soundbar?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)