TOPlist

Lidl spustil velké slevy na elektroniku! Vybrali jsme 4 nejzajímavější produkty

lidl prodejna
  • Lidl na svém e-shopu spustil poměrně zajímavé slevy
  • V tomto článku si ukážeme 4 zajímavé produkty, které stojí za zvážení
  • Nejsou dokonalé, ale za danou cenu jde o docela fajn nákup

E-shop Lidl spustil další várku zajímavých slev a některé z nich jsou vztaženy i na elektroniku a doplňky chytré domácnosti. Se slevou můžete zakoupit například stylovou stojací LED lampu nebo RGB pásek, ale také sluchátka s ANC nebo voděodolný reproduktor.

LIVARNO home Zigbee Smart Home LED pásek

Tento LED pásek sice slibuje snadnou integraci do chytré domácnosti a širokou paletu barev a nastavení jasu, ale důležitým aspektem je jeho závislost na centrální jednotce (Gateway), která se prodává samostatně. Pro ty, kteří již vlastní kompatibilní centrální jednotku, může být tento LED pásek hodnotným doplňkem. Avšak pro nováčky v oblasti chytré domácnosti může být nutnost další investice do centrální jednotky překážkou. Nicméně za 4 stovky jde o velmi slušnou nabídku, pásek běžně stojí o 200 korun více. Brána vychází na 649 korun.

Cena: 599 Kč 399 Kč

Livarno Home Zigbee Smart Home Stojací LED lampa

Svou elegancí a moderním designem může stojací LED lampa od Livarna přidat šmrnc každé místnosti, je minimalistická a bude se hodit v podstatě kamkoliv – do pracovny i obýváku. Kromě estetiky je však třeba brát ohled také na funkčnost. Tato lampa nabízí ovládání prostřednictvím aplikace nebo hlasových příkazů, což je plus. Zásadním faktorem je však opět závislost na Zigbee 3.0 jednotce.

lidl stojací lampa

Cena: 1 899 Kč 1 299 Kč

SILVERCREST Bluetooth reproduktor Sound Snap

Pokud posloucháte často podcasty nebo hudbu v koupelně (třeba ve sprše) a zároveň nemáte telefon s kvalitními stereo reproduktory, které jsou pro takovou situaci klíčové, můžete si pořídit SILVERCREST Bluetooth reproduktor Sound Snap. Neočekávejte od něj zázraky, ale certifikace IPX7 se rozhodně hodí, kromě Bluetooth 5.3 ho můžete propojit také skrz AUX, součástí balení je i nabíjecí USB-C kabel.

Cena: 599 Kč 349 Kč

SILVERCREST Bezdrátová sluchátka s ANC

Na první pohled nabízí tato sluchátka mnoho atraktivních funkcí, jako je ANC (aktivní potlačení hluku), dlouhou výdrž baterie a rychlé nabíjení. Důležité je však posoudit, jak efektivní je funkce potlačení hluku, prodejce ji totiž na webu nezmiňuje. Zákazníci je však hodnotí poměrně dobře (3,8 z 5 hvězdiček) a pokud nepatříte mezi audiofily, na běžný poslech postačí.

Cena: 1499 Kč 749 Kč

Další slevy si můžete prohlédnout na e-shopu Lidl.

Zaujala vás některá ze slev?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)