TOPlist

Slevy v LIDLu: Tyto 3 chytré vychytávky jsou za nejnižší ceny

lidl e-shop slevy

Na e-shopu Lidl nyní probíhají velmi zajímavé slevy, přičemž některé z nich se týkají i chytré domácnosti. Vybrali jsme pro vás 3 produkty, které nás nejvíce zaujaly a pokud tedy nemáte se Smart Home žádné zkušenosti, možná je právě nyní ta pravá chvíle začít.

SILVERCREST Zigbee 3.0 centrální jednotka

SILVERCREST Zigbee 3.0 centrální jednotka je produktem, okolo kterého se bude točit vaše chytrá domácnost. Můžete na ní připojit téměř cokoliv, co podporuje standard Zigbee 3.0. Bavíme se o lampách, pohybových senzorech, zásuvkách, osvětlení a hromadě dalších produktů. Domácnost můžete ovládat i na cestách pomocí aplikace Lidl Home.

Cena: 399 Kč

Lidl Home
Lidl Home

LIVARNO home Zigbee 3.0 Dekorativní LED osvětlení

LIVARNO home Zigbee 3.0 Dekorativní LED osvětlení jsme pro vás před nějakou dobou testovali, takže pokud se o něm chcete dozvědět podrobné informace, určitě mrkněte na recenzi. Jedná se o chytré světlo, u kterého můžete měnit barvy, podsvícení i tón bílého světla. Kromě aplikace Lidl Home jej můžete ovládat i přes Google Asistenta.

Cena: 499 Kč

LIVARNO home Zigbee 3.0 Závěsné LED svítidlo

LIVARNO home Zigbee 3.0 Závěsné LED svítidlo se hodí třeba nad jídelní stůl. Stejně jako dekorativní světlo se připojuje skrz Zigbee a ovládáte jej přes aplikaci Lidl Home. Je potřeba mít na paměti, že budete potřebovat již zmíněnou bránu.

Cena: 1 299 Kč

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

Zaujala vás některá ze slev na e-shopu Lidl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)