TOPlist

LIDL má v akci hned pět kusů Zigbee osvětlení. Vyberete si?

LIDL Zigbee chytré osvětlení akce sleva

Zajímavá příležitost pro fanoušky chytré domácnosti, kteří shánějí osvětlení s komunikačním protokolem Zigbee a případně se jim hodí i základní připojovací brána. E-shop řetězce LIDL má momentálně v akci hned pětici produktů či sad, které obsahují chytrá světla, případně i zmíněnou bránu. Tak se na ně mrkněte, třeba vás zaujmou…

SILVERCREST® Zigbee 3.0 Smart Home Centrální jednotka SGWZ 1 A2 a venkovní LED reflektor

Sada, jejíž součást jsou dva rozdílné produkty. V prvé řadě je to výkonný venkovní reflektor se světelností 3 000 lm a krytím IP65. Teplota světla je od 2 000 do 6 500 K. Současně s ním je v sadě základní Zigbee brána. Tato dvě zařízení by dohromady běžně stála 1 448 Kč, nyní jsou společně k sehnání za 899 Kč.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Sada zahradních LED reflektoru, 3dílná

Příjemné osvětlení zahrady nebo balkonu, rovněž vybavené krytím IP65 proti vodě a prachu. Je možná pevná montáž i montáž pomocí bodce. Celkový příkon je cca 9 W, světelný tok cca 420 lm.
Teplota světla je mezi 2 000 – 6 500 K. Jednotlivě by světla stála 3 597 Kč, momentálně jsou dohromady k mání za 3 299 Kč.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Stolní LED lampa

Příjemné, neoslňující osvětlení. Moderní design ve stříbrném vzhledu. Podstavec šetrný k nábytku. Světelný tok: 1000 lm. Teplota světla: 2700-6500 K. To jsou části popisu této Zigbee lampy, která běžně vyjde na 1 299 Kč, ale nyní je k mání za hezkých 799 Kč.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Sada filamentových LED žárovek, 2dílná, filament

Dvě žárovky s klasickým závitem E27, které jsou vybaveny rovnými filamentovými tyčinkami. Teplota světla činí 2 100 K, příkon je 6,5 W a světelný tok dosahuje hodnoty 550 lm. Jednotlivě by stály 498 Kč, ale teď jsou při koupi v tomto páru k sehnání za výhodnější cenu 399 Kč.

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Sada filamentových LED žárovek, 2dílná, spirála

Obdobná sada, jen u těchto žárovek svícení zajišťuje spirála. Příkon je 7,1 W, jinak hodnoty světelného toku i teploty jsou totožné. Stejná je i běžná a zvýhodněná cena jako v předchozím případě. Nyní je tedy pár těchto žárovek za 399 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Vybrali jste? Která sada zaujala nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)