Nejen pro profíky: LIDL pěkně zlevnil svůj kufr s nářadím pro elektrikáře

LIDL sleva parkside kufr nářadí pro elektrikáře

Nářadí z LIDLu, které si oblíbili zákazníci díky jeho sympatické ceně a slušné kvalitě, láká minimálně k vyzkoušení. Tuplem, když se někdy nějaký kousek objeví v akci. To je aktuálně případ PARKSIDE kufru s nářadím pro elektrikáře, který může posloužit profíkům i hobíkům a… a to je na tom to nejlepší… stojí o čtvrtinu méně než běžně. Box s třiaosmdesáti kusy nářadí běžně stojí bez jedné koruny deset tisíc. Nyní sleva srazila cenu na 7 499 Kč.

Kufr na nářadí odolný proti stříkající vodě s kapsičkami a polstrovaným popruhem obsahuje například 8x kleště, 12x pevný šroubovák, 2x nůž, 8x šroubovák s vyměnitelnými čepelemi nebo 31dílnou sadu bitů neboli nástavců. Nechybí odizolovávač kabelů, elektrikářský klíč, vodováha a dvě zkoušečky (1x zkoušečka fází 125–250 V a 1x bezkontaktní zkoušečka napětí, 60–1 000 V AC). Celý box váží bezmála 12 kilogramů a jde o nejvybavenější PARKSIDE kufr v nabídce LIDL shopu. Sleva je podle všeho platná pouze do neděle.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste na tom nyní se šroubováky a dalším nářadím?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)