TOPlist

Sleva: LIDL nabízí nové chytré hodinky za směšnou cenu

LIDL Hodinky SILVERCREST

E-shop Lidl pravidelně aktualizuje nabídku svých chytrých doplňků a nějakou dobu dokonce nabízí své kulaté chytré hodinky SILVERCREST. Nyní jsme se dočkali také hranaté verze, která je o něco ořezanější, za to ale podstatně levnější.

Lidl prodává chytré hodinky za zajímavou cenu

Výrobky SILVERCREST pravidelně nemají žádné specifické označení a jinak tomu není ani u těchto hodinek. Na e-shopu jsou pod názvem „SILVERCREST Fitness chytré hodinky s barevným displejem“ avšak je k nim rozšířený popis, který odhaluje veškeré schopnosti. Hodinky z Lidlu umí samozřejmě měřit srdeční frekvenci, počet kroků, spálené kalorie a dokáží zobrazovat notifikace. Ty jsou ale pasivní a nelze na ně nijak reagovat. Mezi další funkce, které stojí za zmínku patří monitorování spánku, sledování doby aktivity a sportovní režimy jako je chůze, běh, jízda na kole nebo turistika.

Mimo to umí SILVERCREST Fitness chytré hodinky s barevným displejem zobrazovat také počasí, upozorňovat vás na pohybové cíle a můžete skrz ně ovládat hudbu na vašem chytrém telefonu. Vlastní úložiště hodinky nemají, takže pokud budete chtít poslouchat, musíte mít mobil vždy u sebe. Tělo je tvořeno z plastu a nerezové oceli, náramek je pak silikonový. Určitě ale potěší certifikace IP68. Normálně si za ně e-shop Lidl účtuje 999 Kč, avšak nyní jsou ve slevě za 699 Kč. K dispozici jsou v růžové, černé a šedé variantě.

Cena: 699 Kč

Koupili byste si chytré hodinky z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)