TOPlist

LIDL prodává za třináct stovek zajímavé chytré hodinky

LIDL Silvercrest chytré hodinky GPS

V nabídce obchodního řetězce LIDL se objevuje „smart“ produkt, který stojí za pozornost. Jde o levné chytré hodinky značky Silvercrest, které disponují mimo jiné i vlastním GPS modulem i trackerem, ochranou IP68 nebo dlouhou výdrží až 45 dní na jedno nabití. Po stránce výbavy jde spíše o běžný chytrý náramek, některé zájemce by ovšem mohl zaujmout právě kulatý displej, který vyvolává dojem hodinek. Základním specifikacím odpovídá také nízká cena.

Za částku 1 399 si mohou majitelé dopřát několika základních sportovních režimů (např. chůzi, běh venku, běh ve vnitřních prostorách, jízdu na kole nebo turistiku), měřič tepu, záznam počtu kroků, spálených kalorií, doby aktivity a monitorování spánku.

LIDL Silvercrest chytré hodinky GPS baterie nabíjení výdrž

Z chytrých prvků nabízí chytré hodinky Silvercrest informace o počasí a indikaci volání, zpráv, záznamů v kalendáři a aktivit na sociálních sítích. Nechybí upomínky při nečinnosti nebo připomenutí pro dodržení medikace. Závěrem nutno dodat, že mezi podporovanými jazyky není čeština, s čímž je potřeba počítat.

LIDL Silvercrest chytré hodinky GPS sport

Otázka k diskuzi: Má takový přístroj právo na označení „chytré hodinky“? Napište váš názor do komentáře. Případně se můžete zapojit do debaty i pod naším samostatným článkem, který se této konkrétní tématice věnuje.

Považujete tento produkt za chytré hodinky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)