Šťávu na zahradu? LIDL má 2 levné chytré venkovní zásuvky

LIDL chytrá zásuvka zásuvková kostka Zigbee Silvercrest

Sezóna pohodlného pobývání na rozkvetlé zahradě je už sice pro letošek pryč, ale pokud už rovnou přemýšlíte nad vylepšením svého dvorku nebo plácku u chaty, máme pro vás další tip na chytré zařízení z nabídky řetězce LIDL. Minimálně v nabídce jeho internetového obchodu se nachází Zigbee 3.0 Smart Home venkovní zásuvka (zásuvková kostka) značky SILVERCREST, která vám může skutečně chytrým způsobem pomoci vyřešit problém se „šťávou“ na odlehlejším pozemku.

Chytrá zásuvka s hrotem pro zasunutí do země či možností montáže na pevný podklad a krytím IP44 proti stříkající vodě je připojitelná mezi ostatní smart prvky stejné značky (nedávno jsme otestovali například několik světel) skrze Zigbee bránu a aplikaci LIDL Home. Díky tomu je možné elektřinu pouštět nejen manuálně, ale třeba i podle scénářů podle konkrétního času, východu a západu Slunce či s odpočtem.

Lidl Home
Lidl Home

Produkt se dorozumí i s Google Asistentem a díky univerzální Zigbee konektivitě je možné jej zapojit do systému v prostředích jako Philips Hue, Osram Lightify nebo Home Assistant. Maximální proud je 16A a maximální výkon tedy 3680 W. Jak je zmíněno v nadpisu, cena 699,- platí pro sadu se dvěma těmito zásuvkami (kostkami).

Kolik by se vám hodilo kusů na zahradu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)