TOPlist

Lidl nabízí Bluetooth sluchátka za babku. Půjdete do nich?

lidl sluchátka tws bluetooth

Lidl na svém e-shopu prodává hromadu produktů a samozřejmě i své značky, jako například Parkside, Livarno nebo Silvercrest. Právě poslední jmenovaná firma se chlubí novými TWS Bluetooth sluchátky, které se vyznačují zejména nízkou cenou, ale nezklamou ani funkcemi. Pojďme se na ně tedy společně mrknout.

SILVERCREST Bezdrátová sluchátka True Wireless Bluetooth jsou docela obyčejná, avšak pokud je plánujete pořizovat na nějakou základní činnost, jako je poslech podcastů, nějaký ten hovor, nebo sportování, mohou posloužit za svou cenu dobře. Mají standardní frekvenční rozsah 20-20 000 Hz, mohou se pochlubit výdrží až 4,5 hodiny na jedno nabití a kromě kabelového nabíjení (do plna asi 3 hodiny) nabízí také bezdrátové (do plna asi 4,5 hodiny), což je fajn.

Mohou samozřejmě komunikovat také se Siri a Google Asistentem a mají vestavěné optické senzory pro automatické přehrávání, takže pokud sluchátka vyndáte, pozastaví se hudba a naopak. Hovory a přepínání hudby navíc vyřídíte přímo na nich a nemusíte vyndat v zimě ruku z kapsy. K dispozici jsou v černé a bílé variantě za cenu 699 Kč.

Cena: 699 Kč

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)