LIDL má ve slevě sportovní Bluetooth sluchátka. Nestojí ani polovinu původní ceny

lidl sluchátka silvercrest

E-shop Lidl nabízí ve svém portfoliu hromadu produktů z chytré domácnosti, ale občas se tam objeví také televize, Xiaomi zesilovač, nebo třeba vysavač. Kromě toho se zde nachází ale také produkty Silvercrest, mezi nimiž jsou i sportovní Bluetooth sluchátka.

Nejedná se o plně bezdrátová sluchátka, na v dnešní době narazíte všude. Jsou spojená kabelem, což může být vyhovující pro uživatele, kteří mají tendenci je ztrácet. Mohou se tedy hodit třeba při sportování. Kabel, jehož délka činí 56 cm by vám s velkou pravděpodobností vadit neměl, jelikož se nachází pouze u vaší hlavy a nepřekáží u rukou.

Mají samozřejmě integrovaný mikrofon a díky certifikaci IPX5 jsou odolná proti potu a zvládnou i nějaký ten slabší déšť. Na jedno nabití vydrží až 8 hodin a s telefonem je spojíte pomocí Bluetooth 5.0. V balení naleznete kromě nabíjecího kabelu také tři páry vyměnitelných ušních polstrů a ušní tvarovku. Normálně vychází na e-shopu Lidl na 599 Kč, ovšem nyní jsou v akci za zajímavých 199 Kč.

Cena: 199 Kč

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)