Zahrajte pod stromečkem: LIDL má v akci svůj 2.1 soundbar

LIDL Silvercrest 2.1 stereo soundbar v akci sleva

Ano, je tomu tak, jsme tu s dalším tipem na zajímavý zlevněný produkt v nabídce obchodního řetězce LIDL. Ač tomu někteří čtenáři stále nevěří, opravdu o této elektronice informujeme kvůli její ceně a vlastnostem, nikoli kvůli nějakému uzavřenému partnerství. Jen ať se ostatní prodejci snaží podobně, rádi se budeme věnovat i jiným. A o co jde tentokrát? Za zvýhodněnou cenu je v LIDLu k sehnání SILVERCREST Soundbar Stereo 2.1, tedy podlouhlý reproduktor běžně instalovaný pod televizor.

Systém v kombinaci 2.1 nabízí 2x 17W reproduktor a integrovaný subwoofer 35W (obojí v RMS). K zařízení je dodáván dálkový ovladač a na soundbaru je samostatný displej. Ekvalizér zná čtyři nastavení (Movie, Music, Dialog a 3D) a možnosti připojení jsou přes Bluetooth 5.0, HDMI-ARC (Audio Return Channel), optický kabel (Toslink), AUX-In 3,5 mm a USB pro přenos hudby. Rozměry jsou cca 90 x 8,2 x 7 cm. A ta cena? Původní činí 1 499 Kč, v akci (do 28. listopadu či vyprodání zásob) je v lidl-shopu soundbar k dostání za 1 199 Kč.

Jaké máte zkušenosti se soundbary?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)