TOPlist

LIDL spustil obří výprodej, v akci je přes 500 produktů značky SILVERCREST. S nákupem si ale musíte pospíšit

lidl prodejna
  • LIDL prodává hromadu produktů Silvercrest, které dnes pořídíte s 15% slevou
  • Nabídka zahrnuje smart home gadgety, klimatizace, sluchátka či reproduktory
  • Akce navíc platí i na již zlevněné zboží

Lidl dnes, 17. května, nabízí 15% slevu na veškeré produkty značky Silvercrest, která vyrábí mimo jiné i elektroniku a smart home gadgety. Pořídit můžete například Zigbee centrální jednotku, sluchátka, myš nebo reproduktor a sleva platí navíc i na již zlevněné zboží. Některé produkty tedy můžete pořídit doslova za pakatel. Stačí v košíku zadat slevový kód „silvercrest15“ a sleva se vám automaticky odečte.

Nabídka zahrnuje širokou škálu produktů Silvercrest, které vám pomohou usnadnit život. LIDL má na svém e-shopu zalistovaných přes 500 výrobků, takže výběr je opravdu široký. Za fajn cenu je nyní například chytrá mobilní klimatizace s Wi-Fi nebo kuchyňský robot Monsieur Cuisine Smart, kterého lze také propojit s mobilem.

lidl sleva silvercrest

Výčet všech produktů by byl trochu nošením dříví do lesa, zvlášť pokud vezmeme v potaz, že sleva platí opravdu jen dnes. Na kompletní nabídku se můžete mrknout na e-shopu a podělit se s námi v komentářích o vaše tipy. Já bych šel osobně právě do klimatizace, která se bude v následujících měsících určitě hodit. S akcí vychází na pěkných 5 525 Kč, tedy téměř o tisícovku levněji.

Zaujala vás některá ze slev na produkty SILVERCREST?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)