Novinka v LIDLu: 55″ QLED televize Sharp s Google TV pod 10 tisíc!

lidl levná qled televize sharp
  • Lidl začal prodávat televizor Sharp s dobrým poměrem cena/výkon
  • Jedná se o QLED TV se systémem Google TV a úhlopříčkou 55 palců
  • V tuto chvíli je k dostání za cenu 9 999 Kč

Nabídka elektroniky na e-shopu Lidl často překvapí svým poměrem ceny a výkonu. V posledních týdnech naskladnil německý řetězec hned několik nových televizorů, tím nejnovějším je Sharp Smart TV 4K 55″ s modelovým označením 55GP6260E. Nejedná se o špičkový model na trhu, ale pro průměrného diváka nabízí víc než dostatečnou výbavu.

Hned na úvod je nutno zmínit cenu, která je stanovena na 9 999 Kč s dopravou zdarma​​. Televizor se tak řadí mezi nejdostupnější 55palcové modely s platformou Google TV a technologií QLED na českém trhu, alternativou mohou být televizory značek jako Hisense, GoGEN či TCL. Otevřenost systému Google TV založeného na Androidu a podpora široké škály aplikací představují nemalou výhodu.

Sharp 55GP6260E disponuje rozlišením 3840 x 2160 pixelů a podporuje standardy HDR10, HLG a Dolby Vision. Funkce Smooth Motion je určena k vylepšení sledování rychle se pohybujícího obsahu, jako je sport nebo akční scény​​​​. Zvuk obstarává dvojice 10W reproduktorů s podporou Dolby Atmos. Co se týče portové výbavy, nabízí Sharp 55GP6260E 4x HDMI 2.1, 2x USB, S/PDIF výstup audio, výstup pro sluchátka, Mini Composite/CVBS + audio vstup, Ethernet RJ45 Port a vstup pro anténu.

Cena: 9 999 Kč

Jakou televizi máte doma vy?

Zdroj: Sharpconsumer

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)