LIDL začal prodávat Bluetooth selfie tyč a kruhové RGB světlo se stativem

lidl selfie tyč rgb kruhové světlo

Na e-shopu Lidl tu a tam zahlédneme nějaký produkt, který nás zaujme a tak se o něj následně dělíme i s vámi. Jako příklad můžeme uvést třeba levný tablet nebo chytré hodinky. Tentokrát nás zaujaly hned dva. Jedním z nich je selfie tyč od značky SILVERCREST, druhým pak kruhové LED RGB světlo.

Selfie tyč asi není potřeba v dnešní době nikterak zvlášť představovat. Jde o pomůcku, která vám pomůže zachytit snímky z jedinečné perspektivy. Tato SILVERCREST Selfie tyč s Bluetooth SSBS 3.0 A2 má odnímatelnou dálkovou spoušť, ale také otočný kloub (až o 180 stupňů) či odnímatelný stativ. Je vhodný pro všechny telefony s šířkou od 54 do 80 mm a hloubkou přibližně 14 mm. Samotná tyč je pak pochopitelně tvořena z hliníku. Na e-shopu Lidl jde mimochodem o jeden z nejlépe hodnocených produktů (4,6 z 5 možných hvězdiček).

 

Cena: 299 Kč

Pokud vás první vychytávka nezaujala, máme pro vás také kruhové LED RGB světlo. Má velikost 3 palce a vybrat si můžete až z 10 úrovní podsvícení nebo 18 barev. Součástí balení je i stojánek na telefon, který lze navíc použít i jako držák pro natáčení videí a potěší také fakt, že je  stativ je výškově nastavitelný. Nyní je navíc v akci, a tak namísto 249 Kč zaplatíte o stovku méně.

Cena: 149 Kč

Koupili jste si někdy něco na e-shopu Lidl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)