TOPlist

Sleva: LIDL prodává maličký USB-C flash disk SanDisk

Lidl sleva flash disk sandisk 64 gb

Čas od času se na e-shopu LIDL objeví produkt, který nesouvisí s chytrou domácností. Tu totiž obchod tlačí ze všeho nejvíc. Přesto jde ale o zajímavé věci, jako třeba zesilovač Wi-Fi od Xiaomi, nebo levný tablet Huawei. Nyní se na něm objevil také USB-C flash disk SanDisk Ultra Dual GO ve verzi 64 GB.

Tento flash disk je velice kompaktní a může být vaším každodenním parťákem pro přenos souborů nejen mezi počítači, ale třeba také herními konzolemi nebo mobilními telefony. Je vybaven rozhraním USB 3.1 Gen1, které je chráněno skládací otočnou konstrukcí. Oceníte také rychlost čtení, která může činit (v případě, že je vaše zařízení kompatibilní) až 150 MB/s. Rozumí si jak s USB-C, tak s klasickým USB-A, takže nemusíte řešit žádné redukce a snadno si přetáhnout soubor třeba z počítače, kde USB-C nemáte na mobil, kde naopak pochopitelně jiný konektor, než právě USB-C není.

sandisk flash disk

Co se týče ceny, ta je stanovena na 299 Kč. Za podobnou cenu se dá mimochodem sehnat Mironetu, ostatní prodejci jej ale mají výrazně dražší. Sáhnout můžete také po kapacitě se 128GB úložištěm, která však vychází na 499 Kč. Nákup menší 32GB verze bychom nedoporučili. Ušetřili byste jen pár desítek korun.

Cena: 299 Kč

Jaký flash disk používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)