TOPlist

Lidl prodává levnou sadu pro začínající YouTubery. Zkusíte ji?

LIDL sada pro youtubery

Začít dnes s natáčením YouTube videí není jen tak. Konkurence je ve většině segmentů velká a valná většina používá kvalitní fotoaparáty či kamery, drahé osvětlení i prémiové mikrofony, aby měl divák z výsledku co nejlepší dojem. Tato výbava stojí ale desítky tisíc korun a pro mnoho lidí je taková investice nepředstavitelná. Pokud tedy chcete začít s natáčením videí, možná vás zauje základní sada na natáčení videa z e-shopu LIDL.

EASYmaxx Sada na natáčení videa je sada, která obsahuje stativ, držák na telefon, LED světlo a mikrofon. Většina z dnešních telefonů má více než dostatečný výstup videa ve 4K rozlišení, takže investice do lepšího fotoaparátu je na začátek pro většinu populace zbytečná. Raději více investujte do světla, stativu a hlavně samotného obsahu tak, aby byl pro diváka zajímavý. Pokud budete natáčet sami sebe, dokážete díky těmto vychytávkám docílit lepších výsledků, než kdybyste měli telefon opřený někde o knížku a svítili si třeba jen stropním světlem.

Samozřejmě nemůžete počítat s tím, že sada za 599 korun udělá zázraky. K takovým výsledkům bude zapotřebí investovat do světel i kvalitnějšího mikrofonu, ale pro začátek vám to dost možná bude stačit.

Cena: 599 Kč

Zkoušeli jste někdy natáčet videa na YouTube?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)