LIDL prodává pulzní oxymetr, který můžete propojit s mobilem. Nyní je navíc v super akci

lidl oxymetr bluetooth
  • Lidl prodává pulzní oxymetr s Bluetooth
  • Můžete ho propojit s mobilem
  • Nyní je navíc v zajímavé akci

Na e-shopu Lidl se objevila zajímavá sleva na pulzní oxymetr SILVERCREST SPO 55, který je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí kontrolovat svůj zdravotní stav, ale zároveň nechtějí neustále nosit chytré hodinky či náramek.

Pulzní oxymetr SILVERCREST SPO 55 s Bluetooth umí hned několik věcí. Za prvé je to možnost sledovat arteriální kyslíkovou saturaci (SpO2) a také srdeční rytmus (tep). Produkt je zvláště vhodný pro osoby s bronchiálním astmatem, chronickými obstrukčními onemocněními plic a srdeční nedostatečností. Navíc je skvělým pomocníkem při sportování ve vysokých nadmořských výškách, jako je horolezectví, lyžování nebo sportovní letectví.

Oxymetr je vybaven barevným LCD displejem s automatickou orientací a nastavitelným jasem. Naměřené hodnoty pak můžete sledovat nejen na něm, ale také v mobilní aplikaci. Produkt je totiž vybaven technologií Bluetooth a pomocí něj ho dokážete spárovat s mobilním telefonem, konkrétně aplikací HealthForYou. Tu nainstalujete na jakýkoliv mobil s Androidem 8.0 a novějším či iOS 12.0 a novějším. V balení se kromě samotného oxymetru nachází také baterie, poutko a pouzdro pro snadné přenášení. Normálně si za něj e-shop žádá 699 Kč, avšak nyní je ve slevě za 399 Kč.

HealthForYou
HealthForYou

Cena: 399 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využijete slevy na oxymetr v Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)