LIDL nabízí levnou powerbanku s rychlým nabíjením. Dáte ji šanci?

lidl powerbanka

Čas od času nás zaujme nějaký produkt z e-shopu LIDL, který dle našeho názoru stojí za zvážení. Tím posledním je powerbanka TRONIC s kapacitou 10 000 mAh, která nabízí kromě jiného kompaktní design, rychlé nabíjení nebo velice zajímavou cenu.

Powerbanka TRONIC 10000 mAh vychází na 299 Kč

Powerbanka TRONIC 10000 mAh slouží pro nabíjení nejrůznějších zařízení jako jsou telefony, tablety, kamery, přehrávače nebo chytré hodinky. Potěší zejména kompaktní design, díky kterému se vejde do jakékoliv kapsy. Pro rychlé nabíjení poslouží technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 a PD 3.0 (Power Delivery), ovšem to se samozřejmě týká pouze USB-C nabíjení.

Pokud chcete, můžete navíc využít oba dva konektory zároveň. Aktuální stav baterie pak vidíte na indikátoru 4 LED světel. Co se týče rozměrů, ty jsou cca 9,6 x 6,4 x 2,3 cm a powerbanka váží 195 gramů, což váha průměrně velkého mobilního telefonu. K dispozici je v bílé a černé barevné variantě a to za cenu 299 Kč.

Jakou powerbanku používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)