TOPlist

V apce LIDL Plus se objevila super novinka. Tohle asi oceníte

LIDL Plus elektronické účtenky aplikace tisk

Nakupování v běžných kamenných prodejnách se díky přítomnosti bezkontaktního placení a zejména využití mobilních aplikací a digitálních věrnostních karet velmi proměnilo. Minimálně finální fáze, kdy u pokladny skládáme zboží do vozíku a nabízí se nám několik forem placení a zužitkování zaregistrovaného účtu, přičemž hlavní roli hraje mobilní telefon. Jednou z výhod používání aplikací je například i uložená evidence nákupů a účtenek. Konkrétně apka LIDL Plus nyní přichází z hlediska (ne)tištění papírových lístků s velkou novinkou.

Lidl Plus
Lidl Plus

Podobně jako některé další řetězce se LIDL rozhodl přejít na režim, kdy není nutné účtenky vůbec tisknout. Pokud si tak zákazník zvolí, bude je mít jen v mobilu. K této možnosti je přitom potřeba právě aplikace LIDL Plus a vytvořený a přihlášený uživatelský profil.

Nástroj umí evidovat digitální verzi účtenek od svého prvního spuštění, nicméně až nyní v něm přibyl nový přepínač „Chci pouze elektronickou účtenku“. Nachází se pod QR kódem k virtuální kartě LIDL Plus. Po přepnutí se změní podoba QR kódu.

Jak často kontrolujete účtenky od nákupů?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)