TOPlist

Kafe kdekoliv! Lidl má ve slevě přenosný kávovar, můžete ho ovládat mobilem

Lidl přenosný kávovar bluetooth
  • Lidl začal prodávat kávovar na cesty
  • Jeho baterii můžete propojit s mobilem
  • Na jedno nabití připraví až 4 šálky kávy

Lidl přichází s novinkou, která potěší všechny milovníky kávy, a to zejména ty, kteří se často pohybují mimo domov. Do své nabídky zařadil aku kávovar PARKSIDE PKMA 20-Li A1, který je kompatibilní i s ostatními produkty řady PARKSIDE X 20 V Team. Tento přenosný kávovar umožňuje přípravu čerstvé kávy kdekoliv – na stavbě či v přírodě.

Sada obsahuje nejen samotný kávovar, ale také smart akumulátor s kapacitou 8 Ah a rychlonabíječku, takže je ideální pro přípravu kávy na cestách. Baterii můžete navíc ovládat přes telefon skrz aplikaci Lidl Home, na jedno nabití je schopna připravit prý až čtyři šálky. Nabízí navíc nastavitelné režimy výkonu a díky Cell Balancing technologii přináší delší životnost a rovnoměrné zatížení článků. Nevýhodou však může být delší doba pro přípravu – jeden šálek se dle výrobce dělá asi 6 minut.

Lidl Home
Lidl Home

Kávovar je vhodný pro mletou kávou i sáčky a disponuje robustním tělem s praktickým držákem. Nádržka na vodu má objem 240 ml a přístroj je vybaven ochranou proti přehřátí a automatickým vypnutím. V balení najdete i praktické příslušenství jako je držák sáčku, sítko s držákem, nerezový šálek s víkem a odměrku na kávu. Společně s akumulátorem a nabíječkou váží celý set necelé 3 kilogramy. Původně stál kávovar 3 297 korun, nyní je v akci za 2 899 korun.

Cena: 2 899 Kč

Dává vám podobný produkt smysl?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)